Zobacz opinie bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy

Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Carrefour - Pruszków, ul. Powstańców 44 
Autor Wiadomość
Administrator

Opinie: 5096
Odpowiedz z cytatem
Opinia Carrefour - Pruszków, ul. Powstańców 44
Zostałeś źle obsłużony?
Kupiłeś przeterminowany produkt?
Dałeś się naciągnąć na promocję, której w ogóle nie było?
Czy po godzinnym wyczekiwaniu w kolejce usłyszałeś od nieuprzejmej pracownicy marketu: "Kasa nieczynna !" ?

Zapewne na wszystkie odpowiedzi odpowiedziałeś tak.
W tym serwisie będziesz mógł podzielić się informacjami o niekompetentnych pracownikach dużych marketów, gburliwych kasjerkach i sprzedawczyniach, nieuczciwych promocjach czy problemach ze zwrotem wadliwego towaru.
A może wręcz przeciwnie! Jesteś bardzo zadowolony z oferowanych produktów, dogodnej lokalizacji, doskonalej obsługi i proklienckiej postawy pracowników rozpatrujących Twoją reklamację.

Podziel się swoją pozytywną lub negatywą opinią o marketach. Pamiętaj, wypowiedź powinna być konstruktywna i prawdziwa tak, by rzeczywiście Twój głos w dyskusji został wzięty pod uwagę przez innych użytkowników.

19 Lis 2010, 14:17
Zgłoś tą opinię
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Opinia Re: Carrefour - Pruszków, ul. Powstańców 44
Jestem klientem tego marketu.I jestem oburzony traktowaniem pracowników przez szefa sklepu.Nie raz słyszałem rozmowy pracowników jak mówią że nie mają przerwy bo nie zrobione są palety czy inne rzeczy na sklepie.Pracownicy są ściągani w dniu wolnym od pracy,ale zawsze były uśmiechnięte jak stawałem przy kasie albo prosiłem o pomoc w poszukiwaniu jakiegoś produktu.Pracują tam dwie młode kobiety bardzo miłe (na krótko obcięte szatynka i czarna) i sympatyczne lub pracowały bo ich ostatnio nie widziałem (mam nadzieję że nie zostały zwolnione bo na to nie zasłużyły one po dajże były/są zatrudnione przez agencje pracy a zasłużyły na normalną umowę ta czarna była najsympatyczniejsza i zawsze stawałem do niej w kolejce)przeważnie stały w punkcie obsługi klienta nie wysokie były bardzo pomocne i uczynne służyły zawsze pomocą i doradzały co się bardziej opłaca wziąć.Co do szefa tego marketu to po prostu szkoda słów.Jest bardzo nie miły i nie sympatyczny zawsze ma jakieś ale. Powinni go zmienić bo się nie nadaje na kierownika nie ma podejścia do pracowników.Mam tylko nadzieję że ktoś w końcu zda się na odwagę i doniesie na niego tam gdzie trzeba.

31 Mar 2014, 22:15
Zgłoś tą opinię
Wyświetl opinie z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Możesz zakładać nowe tematy na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum